Lesrooster schooljaar 2021 – 2022

MAANDAG 15:45 – 17:00 Modern wedstrijd cat 1  (tot 10 jaar) Ine Balletzaal
  17:00 – 18:15 Modern wedstrijd cat 2  (11-13 jaar) Ine Balletzaal
  18:30 – 19:45 Modern 1  (12-14 jaar) Ine Balletzaal
  19:45 – 21:00 Modern wedstrijd cat 4 / Imagine  (17+) Ine Balletzaal
  21:00 – 22:00 Jazz volwassenen  (17+) Ine Balletzaal
MAANDAG 15:45 – 16:45 HipHop talentenklas  (voorbereiding wedstrijdteam 9-13 jaar) Cem Muziekzaal
  16:45 – 17:45 HipHop wedstrijd cat 1  (tot 10 jaar) Cem Muziekzaal
  17:45 – 18:45 Streetdance 2  (14-16 jaar) Cem Muziekzaal
  19:00 – 20:00 HipHop wedstrijd cat 2  (11-13 jaar) Cem Muziekzaal
  20:00 – 21:00 HipHop wedstrijd cat 3  (14-16 jaar) Cem Muziekzaal
  21:00 – 22:00 HipHop wedstrijd cat 4  (17+) Cem Muziekzaal
DINSDAG 16:15 – 17:00 Klassiek ballet Kids  (8-12 jaar) Kelly Balletzaal
  17:00 – 18:00 Klassiek ballet 1  (12+ beginners) Kelly Balletzaal
  18:00 – 19:00 Jamkids 1  (schooljaar groep 6) Kelly Balletzaal
  19:15 – 20:30 Modern wedstrijd cat 4 / Imagine (theater & choreografie training) Ine Balletzaal
  20:30 – 22:00 Modern advanced  (18+) Ine Balletzaal
DINSDAG 18:15 – 19:15 Dance & Fiësta  (open level) Judith Muziekzaal
DINSDAG 16:45 – 18:00 Modern wedstrijd cat 2+3 (theater & choreografie training) Ine Theaterzaal
  18:00 – 19:15 Modern wedstrijd cat 4 (theater & choreografie training Infinity + I-Motion) Ine Theaterzaal
WOENSDAG 15:00 – 16:00 Jamkids 2  (schooljaar groep 7) Ine Balletzaal
  16:00 – 17:00 Jamkids 3  (schooljaar groep 8) Ine Balletzaal
  17:00 – 18:15 Modern wedstrijd cat 4 / Infinity  (17+) Ine Balletzaal
  18:30 – 19:30 Klassiek ballet 2  (17+ intermediair) Kelly Balletzaal
  19:30 – 20:00 Spitzen  (geselecteerde balletdansers) Kelly Balletzaal
  20:00 – 21:00 Dance & Fiësta  (open level) Kelly Balletzaal
  21:00 – 22:00 Masterclass  (17+) ? Balletzaal
WOENSDAG 14:45 – 15:30 Mini’s 2  (schooljaar groep 2) Kelly Balletzaal
  15:30 – 16:15 Kidswing 1  (schooljaar groep 3) Kelly Balletzaal
  16:15 – 17:15 Kidswing 2  (schooljaar groep 4) Kelly Balletzaal
  17:15 – 18:15 Kidswing 3  (schooljaar groep 5) Kelly Muziekzaal
  18:15 – 19:30 Jazz teens  (10-13 jaar) Judith Balletzaal
DONDERDAG 16:45 – 17:45 Streetdance 1 (12-14 jaar) Ine Balletzaal
  17:45 – 19:00 Modern wedstrijd cat 3 (14-16 jaar) Ine Balletzaal
  19:00 – 20:00 Hiphop wedstrijd cat 3 (14-16 jaar) Cem Balletzaal
  20:00 – 21:00 Streetdance 3 (16+) Cem Balletzaal
  21:00 – 22:00 Hiphop wedstrijd cat 4  (17+) Cem Balletzaal
DONDERDAG 15:45 – 16:45 Hiphop boys & girls 1 (6-8 jaar) Cem Muziekzaal
  16:45 – 17:45 Hiphop wedstrijd cat 1 (tot 10 jaar) Cem Muziekzaal
  17:45 – 18:45 Hiphop wedstrijd cat 2 (11-13 jaar) Cem Muziekzaal
VRIJDAG 15:30 – 16:45 Modern kids (tot 10 jaar) Nadine Balletzaal
  16:45 – 17:45 Hiphop boys/girls 2  (9-12 jaar) Nadine Balletzaal
  17:45 – 19:00 Modern wedstrijd cat 4 / I-Motion (17+) Nadine Balletzaal
  19:00 – 20:15 Modern 2  (15-17 jaar) Nadine Balletzaal
VRIJDAG 16:30 – 17:45 Showmusical zang 2 (13-17 jaar) Elin/Tom/Jessin Foyer-/Natuurzaal
  17:45 – 19:00 Showmusical zang 1 (8-12 jaar) Elin/Tom/Jessin Foyer-/Natuurzaal
VRIJDAG 15:45 – 16:30 Mini’s 1 (schooljaar groep 1 – vanaf 3 jaar) Elin Muziekzaal
  16:30 – 17:45 Showmusical dans/drama 1  (8-12 jaar) Elin/Tom/Jessin/Karen Muziekzaal
  17:45 – 19:00 Showmusical dans/drama 2  (13-17 jaar) Elin/Tom/Jessin/Karen Muziekzaal
ZATERDAG 10:00 – 11:00 Dance & Fiësta  (open level (volwassenen)) Judith Balletzaal

Vakanties schooljaar 2020 – 2021

Herfstvakantie 17 oktober t/m 25 oktober 2020
Kerstvakantie 19 december 2020 t/m 3 januari 2021
Voorjaarsvakantie 13 februari t/m 21 februari 2021
Meivakantie 1 mei t/m 9 mei 2021
Zomervakantie 24 juli t/m 5 september 2021