Lesrooster schooljaar 2020 – 2021

MAANDAG 15:45 – 17:00 Modern Kids (8-12 jaar) Ine Balletzaal
  17:00 – 18:15 Modern 1 (12-14 jaar) Ine Balletzaal
  18:30 – 19:30 Modern extra (2de les gevorderde dansers modern) Ine Balletzaal
  19:30 – 20:30 Iconic (hiphop wedstrijdteam 17+) Cem Balletzaal
  20:30 – 21:30 Masterclasses (workshops voor gevorderde dansers)

Gastdocent

Balletzaal
MAANDAG 16:30 – 17:30

Incredibles (hiphop wedstrijdteam 9-12 jaar)

Cem Muziekzaal
  17:30 – 18:30 Invincible (hiphop wedstrijdteam 13+ jaar) Cem Muziekzaal
  18:30 – 19:30 Streetdance 2 (15-16 jaar) Cem Muziekzaal
  19:45 – 21:00

Selectiegroep show-jazz-musica (gevorderden in musicaldans)

Ine Muziekzaal
DINSDAG 16:00 – 17:00 Jamkids (schooljaar groep 8) Ine Balletzaal
  17:15 – 18:45 Selectie (modern wedstrijdteam 17-19 jaar) Ine Balletzaal
  19:00 – 20:30 Demo (modern wedstrijdteam 19+) Ine Balletzaal
  20:30 – 22:00 Modern advanced (gevorderde dansers modern 18+) Ine Balletzaal
WOENSDAG 15:00 – 16:00 Jamkids 1 (schooljaar groep 6) Ine Balletzaal
  16:00 – 17:00 Jamkids 2 (schooljaar groep 7) Ine Balletzaal
  17:00 – 18:15 Voorselectie (modern wedstrijdteam 15-16 jaar) Ine Balletzaal
  18:15 – 19:00 Klassiek ballet 1 (beginners) Kelly Balletzaal
  19:00 – 20:00 Klassiek ballet 2 (intermediair) Kelly Balletzaal
  20:00 – 20:30 Spitzen (geselecteerde balletdansers) Kelly Balletzaal
  20:30 – 21:30 Dance and Fiësta (open level) Kelly Balletzaal
WOENSDAG 14:30 – 15:15 Mini’s 2 (schooljaar groep 2) Kelly Muziekzaal
  15:15 – 16:00 Kidswing 1 (schooljaar groep 3) Kelly Muziekzaal
  16:00 – 17:00 Kidswing 2 (schooljaar groep 4) Kelly Muziekzaal
  17:00 – 18:00 Kidswing 3 (schooljaar groep 5) Kelly Muziekzaal
DONDERDAG 16:00 – 17:00 Pre-selectie B (modern wedstrijdteam 11-13 jaar) Ine Balletzaal
  17:00 – 18:00 Streetdance 1 (12-14 jaar) Ine Balletzaal
  18:00 – 19:00 Pre-selectie A (modern wedstrijdteam 13-14 jaar) Ine Balletzaal
  19:00 – 20:00 Invincible (modern wedstrijdteam 13-16 jaar) Cem Balletzaal
  20:00 – 21:00 Iconic (hiphop wedstrijdteam 17+) Cem Balletzaal
DONDERDAG 17:00 – 18:00 Incredibles (hiphop wedstrijdteam 9-12 jaar) Cem Muziekzaal
  18:00 – 19:00 Streetdance 3 (gevorderd nivau hiphop 17+) Cem Muziekzaal
VRIJDAG 15:45 – 16:30 Mini’s 1 (schooljaar groep 1) Elin Muziekzaal
  16:30 – 17:45 Showmusical dans 1 (8-12 jaar) Elin Muziekzaal
  17:45 – 19:00 Showmusical dans 2 (13-17 jaar) Elin Muziekzaal
VRIJDAG 16:30 – 17:45 Showmusical zang 2 (13-17 jaar) Jessin Buurt-/Natuurzaal
  17:45 – 19:00 Showmusical zang 1 (8-12 jaar) Karen Buurt-/Natuurzaal
VRIJDAG 15:45 – 16:45 Boys & Girls 1 (jongens en meiden 8-13 jaar) Nadine Balletzaal
  17:00 – 18:00 Pre-selectie C (modern wedstrijdteam 8-10 jaar) Nadine Balletzaal
  18:15 – 19:30 Modern 2 (15-17 jaar) Nadine Balletzaal
  19:30 – 20:30 vrouwelijke hiphop 18+ Nadine Balletzaal
ZATERDAG 10:00 – 11:00 Dance and fiësta (open level) Judith Balletzaal
         

Vakanties schooljaar 2020 – 2021

Herfstvakantie 17 oktober t/m 25 oktober 2020
Kerstvakantie 19 december 2020 t/m 3 januari 2021
Voorjaarsvakantie 13 februari t/m 21 februari 2021
Meivakantie 1 mei t/m 9 mei 2021
Zomervakantie 24 juli t/m 5 september 2021