Lesrooster schooljaar 2019 – 2020

MAANDAG 16:00 – 17:15 Modern Kids Ine Ballet- Studio
  17:15 – 18:45 Voorselectie (modern 13-14j) LET OP: veranderd van dag! Ine Ballet- Studio
  18:45 – 19:45 Modern extra (keuze voor voorselectie, selectie en demo) Ine Ballet- Studio
MAANDAG 17:00 – 18:00 Young Talent hiphop (9-12 jaar geselcteerde dansers) NIEUW!! Cem Muziek-Studio
  18:00 – 19:00 Streetdance 2 (15-17 jaar) Cem/Nadine Muziek-Studio
  19:00 – 20:00 Iconic (hiphop wedstrijdteam) Cem Muziek-Studio
DINSDAG 16:00 – 17:00 Jamkids 3 (schooljaar groep 8) Ine Ballet-Studio
  17:15 – 18:45 Selectie (Modern 14-17j) Ine Ballet-Studio
  19:00 – 20:30 Demo (Modern 17 plus) Ine Ballet-Studio
  20:30 – 22:00 Modern 3 (18 plus) Ine Ballet-Studio
DINSDAG 16:30 – 17:15 Mini’s 1 NIEUW!! (schooljaar groep 1) Judith Muziek-Studio
WOENSDAG 15:00 – 16:00 Jamkids 1 (schooljaar groep 6) Ine Ballet-Studio
  16:00 – 17:00 Jam kids 2 (schooljaar groep 7) Ine Ballet-Studio
  17:00 – 18:15 Modern 1 (12-14 jaar) Ine Ballet-Studio
  18:15 – 19:00 Klassiek ballet KIDS NIEUW!! (kinderen 9-12 jaar) Kelly Ballet-Studio
  19:00 – 20:00 Klassiek ballet (13-18 jaar) Kelly Ballet-Studio
  20:00 – 20:30 Spietzen NIEUW!! (enkel voor geselecteerde dansers) Kelly Ballet-Studio
  20:30 – 21:30 Dance and Fiësta (adults) Kelly Ballet-Studio
WOENSDAG 14:30 – 15:15 Mini’s 2 (schooljaar groep 2) Kelly Muziek-Studio
  15:15 – 16:00 Kidswing 1 (schooljaar groep 3) Kelly Muziek-Studio
  16:00 – 17:00 Kidswing 2 (schooljaar groep 4) Kelly Muziek-Studio
  17:00 – 18:00 Kidswing 3 (schooljaar groep 5) Kelly Muziek-Studio
  18:15 – 19:30 Modern 2 (15 -18 jaar) NIEUW!! Ine Muziek-Studio
DONDERDAG 16:00 – 17:00 Préselectie B (modern geselecteerd 11-13 jaar) Ine Ballet-Studio
  17:00 – 18:00 Streetdance 1 (12-14 jaar) Ine Ballet-Studio
  18:00 – 19:00 Préselectie A (modern geselecteerd 13-15 jaar) Ine Ballet-Studio
  19:00 – 20:00 (Voor)selectie Hiphop Cem Ballet-Studio
  20:00 – 21:00 Iconic (wedstrijdteam hiphop) Cem Ballet-Studio
DONDERDAG 17:00 – 18:00 Young talent hiphop (9-12 jaar geselecteerde dansers) Tim Muziek-Studio
  18:00 – 19:00 Streetdance 3 (17+) Tim Muziek-Studio
  19:00 – 20:00 Invinvible (wedstrijdteam hiphop) Tim Muziek-Studio
VRIJDAG 15:45 – 16:45 Boys&Girls 1 hiphop ( 8 – 12 jaar) Nadine Muziek-Studio
  16:45 – 17:45 Pré-selectie C NIEUW!! (modern geselcteerde dansers 9-11 jaar) Nadine Muziek-Studio
  17:45 – 18:45 Boys&Girls 2 hiphop (12 – 15 jaar) Nadine Muziek-Studio
ZATDERDAG 10:00 – 11:00 Dance and Fiësta (adults) Judith Ballet-Studio

Vakanties schooljaar 2019 – 2020

Herfstvakantie 12 oktober 1019 t/m 20 oktober 2019
Kerstvakantie 21 december 2019 t/m 5 januari 2020
Voorjaarsvakantie 22 februari t/m 1 maart 2020
Meivakantie 25 april t/m 3 mei 2020
Zomervakantie 11 juli t/m 23 augustus 2020

Evenementen schooljaar 2019 – 2020

Gastoptreden 200 jaar best vrijdag 16 augustus 2019
Open dag Tejaterke zondag 25 augustus 2019
Kerst vieren met In2Dance zaterdag 14 december 2019
Wedstrijd Shell we Dance zondag 15 december 2019 / zondag 26 januari 2020 / zondag 10 mei 2020