Lesrooster schooljaar 2019 – 2020

MAANDAG 16:00 – 17:15 Modern Kids (8-12 jaar) Ine Ballet- Studio
17:15 – 18:45 Voorselectie (modern wedstrijdteam 13-14 jaar) Ine Ballet- Studio
18:45 – 19:45 Modern extra (alleen voor geselecteerde dansers) Ine Ballet- Studio
20:00 – 21:00 Masterclasses hiphop en modern (externe dansdocent) Ballet- Studio
MAANDAG 17:00 – 18:00 Incredibles (hiphop wedstrijdteam 9-12 jaar) Cem Muziek-Studio
18:00 – 19:00 Streetdance 2 (15-17 jaar) Cem Muziek-Studio
19:00 – 20:00 Iconic (hiphop wedstrijdteam 16+) Cem Muziek-Studio
DINSDAG 16:00 – 17:00 Jamkids 3 (schooljaar groep 8) Ine Ballet-Studio
17:15 – 18:45 I-Motion (modern wedstrijdteam 14-17 jaar) Ine Ballet-Studio
19:00 – 20:30 Imagine (modern wedstrijdteam 17+) Ine Ballet-Studio
20:30 – 22:00 Modern advanced (18+) Ine Ballet-Studio
DINSDAG 16:30 – 17:15 Mini’s 1 (schooljaar groep 1) Judith Muziek-Studio
WOENSDAG 15:00 – 16:00 Jamkids 1 (schooljaar groep 6) Ine Ballet-Studio
16:00 – 17:00 Jam kids 2 (schooljaar groep 7) Ine Ballet-Studio
17:00 – 18:15 Modern 1 (12-14 jaar) Ine Ballet-Studio
18:15 – 19:00 Klassiek ballet (beginners) Kelly Ballet-Studio
19:00 – 20:00 Klassiek ballet (intermediat) Kelly Ballet-Studio
20:00 – 20:30 Spitzen (enkel voor geselecteerde dansers) Kelly Ballet-Studio
20:30 – 21:30 Dance and Fiësta (adults) Kelly Ballet-Studio
WOENSDAG 14:30 – 15:15 Mini’s 2 (schooljaar groep 2) Kelly Muziek-Studio
15:15 – 16:00 Kidswing 1 (schooljaar groep 3) Kelly Muziek-Studio
16:00 – 17:00 Kidswing 2 (schooljaar groep 4) Kelly Muziek-Studio
17:00 – 18:00 Kidswing 3 (schooljaar groep 5) Kelly Muziek-Studio
18:15 – 19:30 Modern 2 (15-18 jaar) Ine Muziek-Studio
DONDERDAG 16:00 – 17:00 Dancing Queens (modern wedstrijdteam 11-13 jaar) Ine Ballet-Studio
17:00 – 18:00 Streetdance 1 (12-14 jaar) Ine Ballet-Studio
18:00 – 19:00 magIc (modern wedstrijdteam 13-15 jaar) Ine Ballet-Studio
19:00 – 20:00 Voorselectie Hiphop (alleen voor geselecteerde dansers) Cem Ballet-Studio
20:00 – 21:00 Iconic (hiphop wedstrijdteam 16+) Cem Ballet-Studio
DONDERDAG 17:00 – 18:00 Incredibles (hiphop wedstrijdteam 9-12 jaar) Tim Muziek-Studio
18:00 – 19:00 Streetdance 3 (17+) Tim Muziek-Studio
19:00 – 20:00 Invincible (wedstrijdteam hiphop 13-15 jaar) Tim Muziek-Studio
VRIJDAG 15:45 – 16:45 Hiphop Boys & Girls 1 (8-12 jaar) Nadine Ballet-Studio
16:45 – 17:45 Pré-selectie C (modern wedstrijdteam 9-11 jaar) Nadine Ballet-Studio
17:45 – 18:45 Hiphop Boys & Girls 2 (12-15 jaar) Nadine Ballet-Studio
18:45 – 20:00 Showmusical dans niveau 2 (intermediat/teens) Judith Ballet-Studio
20:15 – 21:30 Selectie showmusical (alleen voor geselecteerde dansers) Judith Ballet-Studio
VRIJDAG 17:30 – 18:45 Showmusical zang niveau 2 (intermediat/teens) Ballet-Studio
ZATERDAG 10:00 – 11:00 Dance and Fiësta (adults) Judith Ballet-Studio
11:15 – 12:30 Showmusical dans niveau 1 (beginners/kids) Judith Ballet-Studio
ZATERDAG 10:00 – 11:15 Showmusical zang niveau 1 (beginners/kids) Karen Muziek-Studio

Vakanties schooljaar 2019 – 2020

Herfstvakantie 12 oktober 1019 t/m 20 oktober 2019
Kerstvakantie 21 december 2019 t/m 5 januari 2020
Voorjaarsvakantie 22 februari t/m 1 maart 2020
Meivakantie 25 april t/m 3 mei 2020
Zomervakantie 11 juli t/m 23 augustus 2020

Evenementen schooljaar 2019 – 2020

Wedstrijd Shell we Dance  zondag 26 januari 2020 / zondag 10 mei 2020