Lesrooster schooljaar 2018 – 2019

MAANDAG 16:00 – 17:15 Modern Kids
(ballet en moderne danstechnieken voor kinderen)
Ine Ballet- Studio
17:15 – 18:30 Voorselectie (moderne dans) Ine Ballet- Studio
18:30 – 19:45 Modern 1 Ine Ballet- Studio
20:00 – 21:00 Team Blauw (wedstrijdteam hiphop)
met mogelijkheid tot samenvoegen met team rood.
Cem Ballet- Studio
MAANDAG 18:00 – 19:00 Streetdance 2 Cem Muziek-Studio
19:00 – 20:00 Team Rood (wedstrijdteam hiphop) met mogelijkheid tot samenvoegen met team blauw. Cem Muziek-Studio
DINSDAG 16:00 – 17:00 Jamkids 2 (schooljaar groep 7) Ine Ballet-Studio
17:15 – 18:45 Selectie (Modern) Ine Ballet-Studio
19:00 – 20:30 Demo (Modern) Ine Ballet-Studio
20:30 – 22:00 Modern Advanced (18j en ouder) Ine Ballet-Studio
DINSDAG 17:00 – 18:00 Breakdance Paul Muziek-Studio
WOENSDAG 15:00 – 16:00 Jam kids 1 (schooljaar groep 6) Ine Ballet-Studio
16:00 – 17:00 Jam kids 3 (schooljaar groep 8) Ine Ballet-Studio
17:00 – 18:30 Préselectie A (Modern) Ine Ballet-Studio
18:30 – 19:30 Modern extra training (demo selectie en voorselectie) Ine Ballet-Studio
19:30 – 20:30 Klassiek ballet Kelly Ballet-Studio
20:30 – 21:30 Dance & Fiësta Kelly Ballet-Studio
WOENSDAG 15:00 – 15:45 Mini’s 1 (schooljaar groep 1) Kelly Muziek-Studio
15:45 – 16:30 Mini’s 2 (schooljaar groep 2) Kelly Muziek-Studio
16:30 – 17:15 Kidswing 1 (schooljaar groep 3) Kelly Muziek-Studio
17:15 – 18:15 Kidswing 2 (schooljaar groep 4) Kelly Muziek-Studio
18:15 – 19:15 Kidswing 3 (schooljaar groep 5) Kelly Muziek-Studio
DONDERDAG 16:00 – 17:00 Préselectie C Ine Ballet-Studio
17:00 – 18:00 Préselectie B Ine Ballet-Studio
18:00 – 19:00 Streetdance 1 (12-14 jaar) Ine Ballet-Studio
19:00 – 20:00 Team Blauw (wedstrijdteam hiphop)
met mogelijkheid tot samenvoegen met team rood
Cem Ballet-Studio
20:00 – 21:00 Team Rood (wedstrijdteam hiphop)
met mogelijkheid tot samenvoegen met team rood
Cem Ballet-Studio
DONDERDAG 17:00 – 18:00 Voorselectie hiphop (plus Gijs en “extra meiden” ;)) Cem Muziek-Studio
18:00 – 19:00 Préselectie A Tm Muziek-Studio
VRIJDAG 15:45 – 16:45 Boys & Girls 1 hiphop (7 – 12 jaar) Tim Muziek-Studio
16:45 – 17:45 Boys & Girls 1 hiphop (12 – 15 jaar) Tim Muziek-Studio
17:45 – 18:45 Streetdance 3 Tim Muziek-Studio
ZATDERDAG 09:00 – 10:00 Dance & Fiësta (nieuw!) Rinske Ballet-Studio

Vakanties schooljaar 2018 – 2019

Herfstvakantie 13 oktober t/m 21 oktober 2018
Kerstvakantie 22 december 2018 t/m 6 januari 2019
Carnavalsvakantie 23 februari t/m 3 maart 2019
2e Paasdag 22 april 2019
Koningsdag 27 april 2018
Meivakantie 27 april t/m 5 mei 2019
2e Pinksterdag 10 juni 2019
Zomervakantie 6 juli t/m 18 augustus 2019

Evenementen schooljaar 2018 – 2019

Zondag  2 september 2018 van 13u tot 16u gratis workshops in de Decathlon Best
Zondag 9 september 2018 van 13u tot 17u: Open dag in het Tejaterke!
Zondag 23 september 2018 Flashmob in de Decathlon Best
Vrij 9, za 10, vrij 16, za 17, vrij 23, za 24 november 2018 Optreden Horror Zone Best!
Vrijdag november 2018 Optreden jubileum editie theater café
Zondag december 2018 Kerstmoment In2Dance Tejaterke Best
Zondag 20 januari 2019 Wedstrijd Shell We Dance
Vrij 28, za 29, zo 30 juni 2019 Grote Eindshow theater de Enck